Een Spaanse gepolychromeerde kastanjehouten 'Sedes Sapientiae' sculptuur, Catalonië, 14e eeuw

1185
Dit lot werd verkocht op 2023-06-30 en is niet meer beschikbaar

H.: 56 cm (incl. stand)
H.: 53,5 cm (the carving)

Provenance:
- The collection of Mr. and Mrs. S., Ghent, Belgium.
- Acquired from Luc Vanonkelen, antiques dealer, Brussels, in August 2010. (according to the owner's inventory)

Hamerprijs incl. commissie: € 2.167,50