Een grote gepolychromeerde houten sculptuur van een heilige, Spanje of Italië, 14e eeuw

1475
Dit lot werd verkocht op 2023-02-25 en is niet meer beschikbaar

H.: 102 cm

Provenance: A Dutch private collection.

Hamerprijs incl. commissie: € 10.200