Een Chinese hexagonale qianjiang cai vaas, gesign. Cai Yun Xuan en gedat. december 1916

761
Dit lot werd verkocht op 2022-05-14 en is niet meer beschikbaar

H.: 59,5 cm

- A number of baking flaws around the top rim.
- Two superficial glaze losses on the top rim.

品相:(已用紫外线光检查)
- 口沿上许多缩釉。
- 口沿两处剥釉。

Hamerprijs incl. commissie: € 7.331,25