Highlight

Een uitzonderlijke keizerlijke Chinese doucai vaas met draken, Qianlong zegelmerk en periode

Highlight

Een Japanse octagonale Kakiemon schotel, Edo, 2e helft 17e eeuw

Highlight

Een uitzonderlijke Iznik schotel met druivenranken, Turkije, 3e kwart 16e eeuw

Highlight

Een octagonale Chinese celadon vaas met onderglazuur decor, gekerfd Yongzheng merk en periode

Volgende veilingen

Open

Het veilinghuis is gesloten van 24/12/2018 t.e.m. 04/01/2019.

Genthof 9, 8000 Brugge, België

Rob Michiels Auctions