Taxidermie, Europese, Afrikaanse, Islamitische kunst

Hier vindt u de volledige catalogus van de veiling "Taxidermie, Europese, Afrikaanse en Islamitische kunst".
In het segment taxidermie vestigen we graag uw aandacht op enkele toppers: de Bengaalse tijger, de bruine beer, de hyena en de grote vogels, allen afkomstig uit de collectie van een Brugse verzamelaar. Op het vlak van Europese kunst valt voor iedereen iets te beleven, met topwerken in elk segment maar ook gevarieerde loten die zonder reserve worden aangeboden. In de Afrikaanse kunst springt vooral het Lwalwa masker uit de collectie van Charles Ratton in het oog. Het segment Islamitische kunst wordt aangevoerd door een paar bijzondere ingelegd marmeren panelen uit Egypte, maar ook het aardewerk moet u zeker bekijken.

Veilingsinformatie

  • Veilingsdatum: 26/11/2016

Kijkdagen:
19 t.e.m. 24/11: 10 - 18u
23/11: 10 - 21u
25/11: 10 - 14u

Nocturne 23/11: Boekpresentatie en signeersessie "Wonders are collectible" door Jeroen Lemaitre en Thijs Demeulemeester.

De veiling vindt plaats op 26/11.
10u: Lot 1 - 235M
14u: Lot 236 - einde