Vijf zoutvaten in polychroom Brussels aardewerk, 18/19e eeuw

1279
Dit lot werd verkocht op 2023-06-30 en is niet meer beschikbaar

L.: 9 cm - H.: 3,5 cm (the largest)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.147,50