Een bronzen vijzel, een wierookvat en twee paxtafels waarvan één verguld, West-Europa, 16/17e eeuw

1207
Dit lot werd verkocht op 2023-06-30 en is niet meer beschikbaar

H.: 21 cm (the censer)
L.: 14 cm - H.: 10 cm (the mortar)
Dim.: 12 x 7,5 cm (the gilded pax)

Provenance: The collection of a deceased private collector, Brussels, Belgium.

Hamerprijs incl. commissie: € 765