Een paar slippers in verguld zilver met cabochons van kornalijn, Oezbekistan, 19e eeuw

1109
Dit lot werd verkocht op 2023-06-30 en is niet meer beschikbaar

L.: 22 cm - H.: 5,5 cm

Ref.: The Metropolitan Museum, New York, Accession number: 2015.648.11a, for a similar pair. (link)

Provenance:
- A Belgian private collection.
- Previously in a German private collection in Berlin.