Een polychrome tegel met een Romeinse soldaat, Rotterdam, 1e kwart 17e eeuw

Dim.: 13 x 13 x 1 cm

Provenance: An important Belgian private collection of antique Dutch Delft tiles.

Geschat: € 1500 - € 2500