Een polychroom Delfts tegeltableau met een vogelkooi, 18e eeuw

1145

Dim.: ca. 43,5 x 31 cm (the frame)
Dim.: ca. 13 x 13 cm (each tile)

Geschat: € 400 - € 800
2d 21u resterend

Instelprijs

€ 400,00