Een polychroom Delfts model van een papegaai, laat 18e eeuw

1139

H.: 9,5 cm

Marked on the base with a star for the 'De Witte Sterre' workshop, Delft.

Geschat: € 500 - € 1000
2d 20u resterend

Instelprijs

€ 400,00