Een polychroom Delfts model van een papegaai, laat 18e eeuw

1139

H.: 9,5 cm

Marked on the base with a star for the 'De Witte Sterre' workshop, Delft.

Hamerprijs incl. commissie: € 765
5 biedingen

€ 600,00