Albertus Verhoesen (1806-1881): Bullenloper met stier, olie op paneel, gesign. en gedat. 1860

1137

Dim.: 34 x 28 cm (the frame)
Dim.: 28 x 24 cm (the painting)

Geschat: € 500 - € 1000
2 biedingen
2d 21u resterend

€ 550,00