L.: 43 cm - H.: 16,5 cm
Gemerkt D boven een getal voor Jan Theunis Dextra, atelier 'De Grieksche A', Delft, 1758-1764.
Conditie:
- Haarlijn links naast onderste oor, zeer lichtjes zichtbaar aan de binnenkant, iets meer aan de buitenkant, waar ook een lichte verticale vertakking is.
- Glazuurverlies aan het bovenste oor.
- De rand met diverse kleine typische secties met glazuurverlies.