Een polychroom Japans bord met zeedieren, gesign. Shoko Takebe, Kyoto school, Meiji, 19e eeuw

1181
Dit lot werd verkocht op 2021-12-03 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 21,5 cm

- Excellent, with very fresh enamels.