Een Chinese penselenrust met craquelé glazuur, Qianlong merk, 19/20e eeuw

5

Dim.: 10,5 x 4 x 3,5 cm (the brush rest)
Dim.: 11 x 4,5 x 4,5 cm (incl. wooden stand)

Condition: (UV-checked) In excellent condition.

Geschat: € 600 - € 1200