Een Japanse verguld houten figuur van Boeddha en een 'Daruma' okimono, Meiji, 19e eeuw

660

H.: 51,5 cm (the Buddha on throne)

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00
1 bod

€ 400,00