Een grote Japanse Kakiemon theepot in blauwwit, ijzerrood en verguld, Edo, 17e eeuw

607

H.: 17 cm – L.: 18,5 cm

Geschat: € 2000 - € 4000
2d 20u resterend

Instelprijs

€ 2.000,00