Elf Japanse gevlochten bamboe ikebana mandjes w.o. drie gesigneerd, Meiji/Showa, 19/20e eeuw

656

H.: 65,5 cm (the tallest)

Condition:
- In baskets in various condition, with visible wear/damages as shown on the photos.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.315,00
22 biedingen

€ 2.600,00