Een zeldzame Chinese spiegel met achterglasschildering en verguld hout, 2e helft 18e eeuw

1107
Dit lot werd verkocht op 2018-04-28 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 97 x 87,5 cm

Provenance: A Belgian private collection.