Een Chinese Canton famille rose dekselkom met vergulde montuur en een kom op vergulde bronzen voet, 19e eeuw

9
Dit lot werd verkocht op 2023-12-14 en is niet meer beschikbaar

H.: 45 cm (the total height of the large mounted bowl)
Dia.: 28,5 cm -  H.: 16 cm (the bowl on gilt foot)

Geschat: € 600 - € 1200