Een polychroom Delfts groepje van een meisje in een wieg, 18e eeuw

882
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 13 x 11 x 9 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.147,50