Een Chinese cloisonné 'herten' vaas met verguld bronzen montuur, 18/19e eeuw

264
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 40,5

Hamerprijs incl. commissie: € 2.295