Een Chinese qianjiang cai hoedensteun, een wijnkom en een warmhoudkom, gesign. Xu Pinheng, 19e eeuw

219
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 28 cm (the hat stand)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.530