Een Chinese qianjiang cai hoedensteun en een beker, gesign. Ren Huanzhang, 19e eeuw

218
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 28,5 cm (the hat stand)

- Both pieces in excellent condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 5.610