Een paar Chinese vergulde en ijzerrode dekselkommen met draken, Guangxu merk, 19/20e eeuw

56
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 10,5 cm - H.: 9 cm

- Both bowls and covers in excellent condition.
- Minor superficial wear and negligible baking flaws.