Een paar Chinese vazen met landschapsdecor, gesign. Zhou Guo Jun, Republiek, 20e eeuw

19
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 39,5 cm

- Both in excellent condition.