Een vierkante Chinese qianjiang cai hoedensteun, gesign. Xu Pinheng, 19e eeuw

200
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 28 cm

- With a ca. 7 cm hairline visible on the base, partly visible on the inside.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.912,50