Een paar grote blauwwitte Brussels aardewerken dekselvazen, gesigneerd en gedat. 1861

844
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H: 58 cm

Elke vaas gesigneerd in de cartouche met amors: C. L. Waegeneer en gedateerd 1861.

Dit staat voor: Corneille-Louis Waegeneer (1819 – 1890)

Vermeld als “peintre sur porcelaine” in 1851, 1857 en 1859.
Schoonbroer van LOUIS NEDONCHELLE,  “peintre sur porcelaine’’, zelf  leerling van Frédéric Faber.
Schilderde voornamelijk bloemen, maar ook mythologische, bijbelse en historische onderwerpen in Italiaanse stijl

Elke vaas met een blindmerk onderaan: "Stevens Brussel"
Deze vazen zijn gemaakt tijdens het tijdperk van Héliodore Stevens, werkzaam van 1837 tot 1866.

Met dank aan Dhr. P. Vosters voor zijn hulp bij de beschrijving.