Twee polychrome Delftse figuren van een doedelzakspeler en een vrouw, 19e eeuw

875
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 22 cm (the bagpipe player)

Provenance: - An important Belgian private collection.