Van Acker, Flori (1858-1940): Zicht op de Groenerei te Brugge, aquarel op papier, gesign. en gedat. 1897

755
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 79 x 63,5 cm (the frame)
Dim.: 58 x 41,5 cm (the work)