Een Sino-Tibetaanse verguld bronzen figuur van Tsongkhapa, 18/19e eeuw

296
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 10,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 765