Charles Verbrugghe (1877-1974), Un pont à Bruges, olie op paneel

1
Dit lot werd verkocht op 2016-11-26 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 88 x 72 cm - Dim.: 70,5 x 55,5 cm
Gesigneerd vooraan en getiteld en gemonogrammeerd achteraan.

Hamerprijs incl. commissie: € 408