Een collectie divers klein zilverwerk en tien verzilverde menuhouders, 19/20e eeuw

1001
Dit lot werd verkocht op 2018-12-10 en is niet meer beschikbaar

L.: 16 cm (the baskets)
L.: 26,5 cm (the serving spoon)

Total weight:
ca. 1090 gr.

Geschat: € 250 - € 500