Een fijn polychroom Delfts bord in gemengde techniek met pastoraal decor, 18e eeuw

1039
Dit lot werd verkocht op 2018-12-10 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 23 cm

- Generally in very good condition. The backside with a superficial circular glaze line, as visible on the images.

Geschat: € 2000 - € 4000
11 biedingen

€ 3.200,00