Een polychrome Delftse petit feu en vergulde botervloot met een haantje, 1e helft 18e eeuw

1029
Dit lot werd verkocht op 2018-12-10 en is niet meer beschikbaar

L.: 11,5 cm - H.: 9,5 cm

Provenance: The Van Herck collection, Antwerp.

Geschat: € 500 - € 1000