Een Sino-Tibetaans gegraveerd zilveren bordje met verguld medaillon, 19/20e eeuw

962
Dit lot werd verkocht op 2018-12-10 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 12 cm

Geschat: € 1000 - € 2000