Een Japanse koperen 'jizai' okimono langoest, gesigneerd Myochin, Showa, 20e eeuw

992
Dit lot werd verkocht op 2018-12-10 en is niet meer beschikbaar

L.:  38 cm (stretched incl. claws)

Condition:
- Generally in very good condition with minor superficial wear to the surfaces, as visible.

Geschat: € 500 - € 1000
2 biedingen

€ 500,00