Harm Logghe: 'Iets na elf', Polaroidfoto’s en gedicht in 2 bakkaders

16

> Afmetingen: 46x70 cm
> Originaliteit: unieke exemplaren
> Gesigneerd op voorzijde

Instelprijs: €200