Günter Grass: 'Der Schweinehirt I', Lithografie

15

> Afmetingen: 54x39,5 cm
> Ingekaderd 60x45 cm
> Houten kader
> Originaliteit: 17/80, gesigneerd op voorzijde
> Certificaat Günter Grass Stichting op achterzijde

Schenking Masereelfonds Brugge

Instelprijs: €150