Een gepolychromeerde lindenhouten of populieren figuur van Christus op de koude steen, Duitsland, 15e eeuw

52
Dit lot werd verkocht op 2021-10-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 64,5 cm

Provenance:
- The Larminet-Davioud collection, Lille, France.

Expert: Laurence Fligny.