Een Chinese gestoken houten sokkel en een lage tafel met marmeren bladen, 19e eeuw

495
Dit lot werd verkocht op 2024-04-18 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 132,5 x 42 x 44,3 cm
Dia.: 51 cm - H.: 46 cm

Provenance: The collection of Galerie Beauté Chinoise, Paris, France

品相報告:(已用紫外線光檢查)
- 木几品相非常良好,表面包漿自然,理石表面正常磨損。
- 桌子近乎全品,表面包漿渾厚,理石表面正常磕碰磨損痕跡和幾處天然石紋,正面右側飾板的右上角有一處飛皮。

Hamerprijs incl. commissie: € 127,50