Een Japanse deels vergulde bronzen dekseldoos in de vorm van Ebisu op zeebrasem, gesigneerd Miyao Zo, Meiji, circa 1880

379
Dit lot werd verkocht op 2024-04-18 en is niet meer beschikbaar

L.: 14 cm - H.: 8,5 cm

Weight: 862 grams

Provenance: The collection of Galerie Beauté Chinoise, Paris, France

Ref.: Christie's, New York, Sept. 18, 2007, lot 195 for an almost identical example. (sold USD 12.500) (link)

Hamerprijs incl. commissie: € 4.080,00