Een grote altaarvaas in Franse faïence, Nevers, 17e eeuw

418
Dit lot werd verkocht op 2016-01-31 en is niet meer beschikbaar

Zie voor een gelijkaardig maar kleiner exemplaar in het Museum Boijmans van Beuningen: http://collectie.boijmans.nl/nl/collection/f-10683-(kn-v)

H: 39 cm

Conditie: Enkele restauraties, vooral ter hoogte van de rechter guirlande in reliëf.