Een Duitse faience meloenvormige terrine op blad, Schrezheim, 18e eeuw

275
Dit lot werd verkocht op 2016-01-31 en is niet meer beschikbaar

Dim. 28,5 x 25 cm

Conditie: Enige restauratie aan de blaadjes bovenaan

Zie ook Christie's, Parijs, Sale 5589, Lot 244 voor een gelijkaardige terrine: http://www.christies.com/lotfinder/lot/petite-terrine-trompe-loeil-a-plateau-circa-1770-5295162-details.aspx?