H: 26 cm
In goede staat.
Gemerkt HH in elke cartouche, voor Hans Hilgers, actief van 1565 tot 1595.
Herkomst: Private verzameling, Limburg, Belgium
Een gelijkaardig stuk werd te koop aangeboden bij Sotheby's, Olympia, London, British and European Ceramics, Glass, Silver and Vertu, 14 december 2004, uit The Hermann Emden Collection, Hamburg (verkocht bij Lepke's Berlin, 3 November 1908, lot 186, voor 230 Mk.).
Andere stukken van Hans Hilgers:
The Metropolitan Museum, New York (2x):
www.metmuseum.org/collection/the-collection-online/search/201761
http://www.metmuseum.org/collection/the-collection-online/search/191732