Een fijn polychroom Delfts bord in gemengde techniek met een bloemvaas, 18e eeuw

339
Dit lot werd verkocht op 2018-02-03 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 22,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275