Een polychrome Delftse tafelbel met een edelman, gedateerd 1796

1076
Dit lot werd verkocht op 2018-10-07 en is niet meer beschikbaar

H.: 13,5 cm

Provenance:
- An important Belgian private collection.
- Previously in the B.F. Edwards collection.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.147,50