Een polychrome Delftse petit feu koe op basis, 18e eeuw

1024
Dit lot werd verkocht op 2018-10-07 en is niet meer beschikbaar

H.: 16,5 cm - L.: 23,5 cm

Provenance: - An important Belgian private collection.