Een Spaanse gepolychromeerde houten groep met Santiago Matamoros, 17e eeuw

1464
Dit lot werd verkocht op 2023-02-25 en is niet meer beschikbaar

H.: 50 cm

Provenance:
- A Dutch private collection.
- Acquired from Jan Dirven, Eindhoven. (link)