Dia.: 30,8 cm
Ref.:
- Keramiekmuseum Princessehof, Leeuwarden, voor een gelijkaardige schotel in polychrome uitvoering. (link)
- Fries Aardewerk, Hoofdstuk IV, Schotels en Sieraardewerk, 1600-1700, nrs. 42, 43 enn 44 a-b, voor twee polychrome voorbeelden die de smaak en de tastzin uitbeelden en een 1702 gedateerde scherf van een blauw-witte uitvoering die het zicht afbeeldt, toegeschreven aan Harlingen. (link) (link)